Geoblog.pl    wdrodze    Podróże    Bo celem jest droga - nowa wyprawa - Peru i Boliwia    Quito i Bellavista Cloud Forest Reserve

Quito i Bellavista Cloud Forest Reserve

Ekwador
Ekwador, Quito
Przejechano 19942 km

Hej
Wbrew wszelkim znakom na niebie i ziemi zyje. Serdecznie pozdrowiam z Ekwadoru. Jakis czas temu wyjechalismy z gor (po 5 godzinach walki ze zdjeciami by wrzucic je na strone (komputery i Internet) zabraklo mi sil by przez kolejnych kilka walczyc z relacja i koniec koncow odpuscilam ja sobie. Jesli kogos interesuje Cordilera Blanca jest opis Mirka na jego stronie - mirek.geoblog.pl Z gor pojechalismy nad morze do Mancora, gdzie dojechal do nas Will i przez jakis czas wloczylismy sie wszyscy razem po Ekwadorze ( nadal zapraszam na strone Mirka!!! ;P) i teraz bedziemy rozjezdzac sie kazdy w swoja strone - Mirek pedzi na polnoc na Arube zlapac samolot, ja na poludnie lapac swoj a Will zaczyna prace na statku.
W pierwszych tygodniach grudnia jestem w Polsce, po swietach jade pracowac do Wloch. Bedzie chwila by spotkac sie na jakims piwku :)
Poza tym widzimy sie na nartach, zapraszam do Wloch!!

Pozdrawiam, karmelka

mentecaptus
mentecaptus - 2008-11-21 18:49
Życzę powodzenia i pomyślnych wiatrów :]

Stary
Stary - 2008-11-24 17:57
Siemka Stara !! :D

Odezwij sie prosze jak tylko dojedziesz do Limy. Ja siedze gdzies w srodku Kolumbii i pruje na wybrzeze. Spoko, na paski uwazam :D , a mam nadzieje ,ze Tobie juz przeszlo to ´nie, nie i nie od samego rana´ ?? ;)

pozdrawiam Was serdecznie i dzieki za mile kilka tygodni :)

z druzyny sekretnej torebki :D
z druzyny sekretnej torebki :D - 2008-11-24 20:53
taaa, jak zwykle wszystko wie najlepiej :P hahahaha :D

Zegarek i lancuszek schowane, torebka jak sekretna byla tak jest :D , a mojego hiszpanskiego to Ty sie nie czepiaj....robie progres ;)

trzymajcie sie cieplo :)

Ciapa
Ciapa - 2008-11-25 11:49
''a mam nadzieje ,ze Tobie juz przeszlo to ´nie, nie i nie od samego rana´ '' Kobiety juz tak maja przez jakis tydzien w miesiacu :))) Szczesliwie jest to okresowo uleczalna przypadlość:)))

karmelka
karmelka - 2008-11-26 17:38
N to zes chlapnal Stary!! rodzinne sprawy zostaja miedzy nami, tak?
a Ty Ciapo? z fusow czytasz, ze tak wszystko niby od razu wiesz??
Sciskam mocno wsluchujac sie w placz mojego zoladka za pierogami!! tu sie je kurczaka, raz lub dwa dziennie, 5 miesiecy po 30-31 dni, razy jeden lub dwa daje..... daje... daje stanowczo za duzo kurczakowych porcji. szczerze zaczynam w Peru umierac z glodu, choruje na widok kurczaka i jajka, a nie bardzo jest czym zastapic. ryz z puree ziemniaczanym tez juz nie e. szukuj pierogi Ciapo i to jakas porzadna przemyslowa ilosc!!
pedze!

Sekretny :PP
Sekretny :PP - 2008-11-28 18:52
Nie marudz Stara !! Napisz lepiej jak w Polsce .. :) zycze milego pobytu w kraju i milego lotu.Troche za pozno co prawda, ale co tam :P

wdrodze
kamila szymanowska